(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-27 22:26

SZAFKI

(Nr 1460562)
SZAFKI

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

15

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1614.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Belgia, 8000

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, 19-400

Termin elastyczny