(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Szczotka (Nr 5973533)

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

1.9

Wysokość [m]:

0.75

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1393.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Jutlandia Środkowa, Randers

Od 1 kwi 2020 do 12 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport ław, posągów. Są to głównie spore urządzenia oraz są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w gruncie rzeczy każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest upakowany w pudłach, z tej przyczyny opłaca się go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych sprzętów znajdujących się w samochodzie, czy też nie uszkodził samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przewieźć, wówczas można zwrócić się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę rzeczy jaką myślimy przetransportować. Im precyzyjniej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią cenę transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od odległości do pokonania i wielkości paczki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy zaczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto zaczekać chodź jeden dzień, aby zgromadzić wszystkie wyceny od przewoźników. Wtedy pozostaje tylko wskazać ofertę najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.