(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

szliferka (Nr 7031570)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1164.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Lengerich

Od 14 gru 2020 do 16 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi porządnie osłonić maszynę, aby ustrzec się uszkodzeń, rys jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga właściwych uprawień jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden km na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.