(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 12:25

szukam lawety monahium-kolno bmw e34

(Nr 1451112)
szukam lawety monahium-kolno bmw e34

Marka i model:

Bmw e34

Waga w kg:

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1390.60 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 18:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Füssen, 87629

Od 3 gru 2016 do 17 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kolno, 18-500, koziol, 69

Termin elastyczny