(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 21:05

Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa do Jarocina wlkp Sprinter traffic boxer !! winda

(Nr 1924151)
Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa  do Jarocina wlkp  Sprinter traffic boxer !! winda

Marka i model:

nie chodzi

Waga w kg:

190.00

Dystans: 146.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa do Jarocina wlkp Sprinter traffic boxer !! winda prosze o propozycje na sierpien .! dzieki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się dosyć ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - niemniej jednak jedynie na pozór. Poprawnie zamocowany motocykl w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, obowiązkowe cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są tylko 2, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ozorków, Polska

Od 4 sie 2017 do 11 sie 2017

Adres i termin dostawy

Jarocin, Polska

Od 5 sie 2017 do 12 sie 2017