(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-26 21:05

Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa do Jarocina wlkp Sprinter traffic boxer !! winda

(Nr 1924151)
Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa  do Jarocina wlkp  Sprinter traffic boxer !! winda

Marka i model:

nie chodzi

Waga w kg (łączna):

190.00

Dystans: 146.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam tani transport motocyklu z Ozorkowa do Jarocina wlkp Sprinter traffic boxer !! winda prosze o propozycje na sierpien .! dzieki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na ogólnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko na pozór. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne będą cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Ozorków, Polska

Od 4 sie 2017 do 11 sie 2017

Adres i termin dostawy

Jarocin, Polska

Od 5 sie 2017 do 12 sie 2017