(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-10-29 13:29

Szukam transportu na zestaw 2x7,7m jumbo lub mega z Węgier

(Nr 1314642)
Szukam transportu na zestaw  2x7,7m   jumbo lub mega  z Węgier

Długość [m]:

7,65

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

2,90

Waga w kg:

9800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 934.60 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu z Węgier kod 2890 dla 5 maszyn po 9800kg każda 7,6m długa 2,4 szer i 2,9 wys ,załadunek żurawiem od tyłu i góry .Rozładunek także.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać parę znaczących rzeczy.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych świadectw, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Węgry, Tata, 2890

Od 13 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, 20824

Termin elastyczny