(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2016-11-30 19:49

Szukam transportu z Gdańska do Goldapi

(Nr 1479402)
Szukam transportu z Gdańska do Goldapi

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 301.60 km

Informacje dodatkowe:

Szukam transportu z Gdańska do Gołdapi w nocy z 3 na 4 grudnia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza terytorium kraju) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena transportu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby ludzi oraz wagi i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy na temat ilości walizek lub plecaków jak również innych przewożonych przedmiotów – należy podać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, określ ich wartość i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży należy podać dokładne adresy – w przypadku, gdy kilkoro pasażerów jedzie do odrębnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za transport pasażerki wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 zł. Przewóz pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Gołdap

4 gru 2016