(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 14:52

SZWECJA Västervik DO TRÓJMIASTA

(Nr 1455212)
SZWECJA Västervik DO TRÓJMIASTA

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 899.90 km

Informacje dodatkowe:

OBRAZ NIE ZAPAKOWANY

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 22:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2016-11-29, 11:00

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości: (3)

jack0874
29-11-2016, 05:56
przepraszam ale chyba zero jedno za dużo
logictrans
29-11-2016, 10:07
najlpiej za darmo, żeby wozić ;)
jack0874
29-11-2016, 10:15
Proszę Pana nie chodzi o to by sie kłucić proszę pomyśleć logicznie jaki jest koszt wysłania kurierem, obrazy odbierane mam na calym świecie cena 150 zl to nie jest za darmo ja nie chcę wysyłać specjalnie obrazu po obraz proszę się zastanowić zanim Pan zacznie obrażać a załatwiam transporty po kilkanaście miesięcznie może kogoś Pan znajdzie w tej cenie nie przeczę proszę czekać na takie oferty może będą pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem należałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szwecja, Västervik, 593 62, Lunnargatan, 22

Od 28 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Wejherowo, 84-200, gryfa pomorskiego, 19

Od 28 lis 2016 do 5 gru 2016