(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-07 19:41

Tabbert comptesse 5 berth

(Nr 2015666)

Długość [m]:

15

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 53.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać garść informacji od właściciela naczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu: wymiary, waga, długość trasy jak i komunikat, czy naczepa jest działająca. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w stosunku do cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie zdemolowały nic w środku naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego transportu, należy wystawić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Horton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Llansaint, Wielka Brytania

Termin elastyczny