(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tabla de surf (Nr 6072278)

Tabla de surf

Długość [m]:

1.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 839.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Donostia/san Sebastián

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).