(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-27 15:02

Tandem

(Nr 2118948)

Waga w kg:

25.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

125 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-07 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 125 €

Wiadomości:

190 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 22:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 190 €

Wiadomości:

200 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 17:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić właściwy karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome częścipedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Ostfildern, 73760, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hirschberg, Polska

Termin elastyczny