(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Tandem Rower (Nr 6176560)

Waga w kg (łączna):

25

Dystans: 313.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Hanau

Od 3 cze 2020 do 4 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Ratyzbona

Od 5 cze 2020 do 6 cze 2020


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania bądź nabyć taki karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.