tandemy x 3 (Nr 7526259)

 tandemy x 3
Waga
Sztuk
tandemy
40 kg
3
Łączna waga:
120 kg
Dystans
262 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 19 sie 2021 do 27 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Sarbinowo

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.