(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 10:07

tarcica (Nr 2999212)

tarcica

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

23000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

tarcica w pakietach zaladunek i rozladunek boczny widlakiem

Budżet zlecenia [zł]:

28500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 772.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę priorytetowych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Ukraina, Obwód Iwanofrankowski, Iwano-Frankiwsk

6 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Iława

Termin elastyczny