(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-11-20 22:58

Telewizor

(Nr 2168457)
Telewizor

Długość [m]:

1.04

Szerokość [m]:

0.14

Wysokość [m]:

0.64

Waga w kg (łączna):

14.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Standardowa ostroznosc przy przewozie elektroniki

Opakowanie ładunku:

Telewizor w orginalnym opakowaniu. Do przewiezienia z Edynburga do Wroclawia. Do nadania pomiedzy teraz a koncem listopada, odbior we Wroclawiu pomiedzy teraz a 28 listopada lub po 3 grudnia (odbor nie jest mozliwy 29lis-3grudnia).

Dystans: 2009.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 22342
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 13:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2017-12-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony OCP na czas przewozu do 100.000 eu. Transport bez przeładunków . Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. List przewozowy cmr. ZAWSZE WYSTAWIAMY SAMI . Faktura vat Zapraszamy do korzystania z naszych usług

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których przewóz wymaga szczególnej ostrożności uważa się przesyłki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i nietrwałe. Należą do nich na przykład instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty zrobione z delikatnych materiałów. W gronie najczęściej przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia odpowiedniego zabezpieczenia transportu jest ważna. Opłaca się użyć materiały osłaniające jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej i tekturę dobrze jest skorzystać do zabezpieczenia małych rzeczy – można je uzyskać w markecie budowlanym oraz w sklepach internetowych. Podczas gdy folia stretch używana jest do owinięcia całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można użyć także koce, styropian, czasopisma, ubrania oraz taśmy.

Koszt transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    koszt przewozu pakunku, która domaga się wielkiej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz formatów, a także od odcinka między miejscem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na końcowy koszt może wpłynąć także konieczność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na trasie Warta - Gliwice zapłacono niecałe 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 zł. Za przewóz rzeźby z kamienia z Umianowic do Warszawy cena wyniosła 300 zł.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Od 21 lis 2017 do 29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny