(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

telewizor (Nr 5211262)

telewizor

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1691.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 25 paź 2019 do 1 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 3 lis 2019 do 9 lis 2019


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to na przykład telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które głównie stosuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

Odporność pudełka należy dopasować do rozmiarów i ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest użyć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przetransportować. W przypadku, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zredukować wolną przestrzeń oraz uchronić się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Przestrzeń należy wypełnić papierem, folią stretch albo gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV warto poowijać go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku niewielkich części, urządzenia ochrania się wykorzystując styropian. W przypadku urządzeń RTV o niemałych gabarytach, trzeba pamiętać, aby oddzielić lub usunąć mniejsze fragmenty, przykładowo antenę lub kable. Pokaźne urządzenia ustawia się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią bąbelkową tak, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt transportu urządzenia RTV

Koszt przewozu urządzenia RTV uzależniony jest często od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również to, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga stosownego pudła oraz zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wtedy odciśnie się to również na ostateczny koszt transportu.