(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

TELEWIZOR 32 CALE (Nr 2362532)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.55

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1029.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Żyrardów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Hanau

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

    Sprzęt RTV to na przykład telewizory i kina domowe, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

    Wytrzymałość pudełka należy dopasować do rozmiarów oraz ciężaru urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przewieźć. W sytuacji, jeżeli już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, przypilnujmy, aby zredukować pustą przestrzeń oraz ustrzec się przed przesuwaniem urządzenia w pudełku zastępczym. Wolną przestrzeń należy zapełnić gazetami, folią bąbelkową albo gąbką. Przed zapakowaniem urządzenia RTV należy poowijać go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia osłania się używając styropian. W przypadku urządzeń RTV o wielkich rozmiarach, powinno się pamiętać, aby odłączyć lub wyjąć małe elementy, jak np. ładowarkę lub kable. Duże urządzenia rozstawia się na paletach, a potem okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wystawały poza paletę.

Cena transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest głównie od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest także fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt wymaga odpowiedniego opakowania oraz ochrony ze strony firmy transportowej, wtedy przyczyni się to również na ostateczny koszt przewozu.