(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

telewizor 46" (Nr 2089743)

Długość [m]:

1.25

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.73

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 2947.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

23 paź 2017

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które często używa się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

    Trwałość pudełka powinno się dobrać do rozmiarów i wagi sprzętu. Najlepiej użyć oryginalne pudełko urządzenia, które planujemy przetransportować. W momencie, jeśli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby ograniczyć wolną przestrzeń i ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w pudełku nieoryginalnym. Wolną lukę powinno się wypełnić papierem, folią bąbelkową lub gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV warto poowijać go folią stretch, aby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt izoluje się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku sprzętów elektronicznych o wielkich gabarytach, należy w głównej mierze odłączyć lub wyjąć drobniejsze fragmenty, przykładowo ładowarkę lub kable. Wielkie sprzęty rozstawia się na paletach, a później okręca folią stretch tak, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza paletę.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego uzależniony jest głównie od trasy paczki oraz jej wielkości – rozpiętości, wysokości i wagi urządzenia. Ważną kwestią jest również fakt, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Jeśli sprzęt potrzebuje stosownego kartonu oraz osłony ze strony przewoźnika, wtedy zaważy to także na ostateczny koszt przewozu.