(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2016-11-05 10:09

Telewizor 55" z okolic Glasgow do okolic Jeleniej Góry

(Nr 1345122)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

6

Wysokość [m]:

78

Waga w kg:

35.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Mogę zaoferować opakowanie/zabezpieczenie TV, ale do odbioru z JG.

Opakowanie ładunku:

Brak kartonu, trzeba zabezpieczyć TV podczas transportu tak, aby się nic nie uszkodziło.

Budżet zlecenia [zł]:

400 UWAGA!!! Nie składać dużo wyższych ofert, szkoda czasu!

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1939.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam solidnego przewoźnika (nawiążę stałą współpracę, nie jest to oferta jednorazowa), który jest w stanie zagwarantować przewóz telewizora tak, aby podczas transportu nic się nie uszkodziło, zadrapało, zarysowało czy nie daj boże stłukło/pękło. Jeśli nie jesteś w stanie odpowiednio zabezpieczyć telewizora, to daj sobie spokój. Wzięcie towaru tylko po to, aby go po drodze zniszczyć mija się z celem. Oferta jest dla kogoś, kto chciał by doładować swój fracht do przewożonego już ładunku. Jeśli jedziesz do UK, możesz przejechać przez JG, to jestem w stanie dać opakowanie, w którym TV się nie uszkodzi. Nie interesuje mnie transport "łączony" czyli wraz z pośrednikiem, TV miał by być odebrany i dostarczony z mieszkania, do mieszkania, najlepiej bez przeładunku (dodatkowe ryzyko uszkodzeń).

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-11-2016, 12:17

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-11-2016, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-07, 09:00

Opis oferty:

załadunek tylko 9.11 dostawa 11.11 rano zapraszam zabezpieczenie telewizora w karton prze ze mnie

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (4)

aqulabrt
06-11-2016, 10:46
Witam, dziękuję za ofertę, ale jest powyżej założonego budżetu, nie da się tego przewieźć za 400pln!?
robsontrans
06-11-2016, 10:57
480zł najmniej jak pasuje musze prowizje do clictransa zapłacic
aqulabrt
06-11-2016, 11:10
Stańmy po środku i ustalmy cenę na 450pln i akceptuję ofertę, proszę tylko napisać w jakich godzinach był by odbiór, bo muszę to ustalić czy będzie to możliwe. Proszę napisać z jakiego miasta Pan jest? Clicktrans... to chyba nie problem...
robsontrans
06-11-2016, 12:16
ok wystawiam na 450zł jestem z pod Krakowa odbiór 9.11 ok 8-9 rano albo pozniej jak pasuje
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu rzeczy łatwo tłukących się, delikatnych lub niewytrzymałych jest konieczność z wyprzedzeniem rozpatrzeć możliwość ochronienia paczki – w takich okolicznościach nie wystarczy zwykły karton. Wolną przestrzeń paczki trzeba wypełnić miękkimi częściami zabezpieczającymi. Szkło najlepiej zawinąć w folię bąbelkową – przede wszystkim swoje zainteresowanie trzeba poświęcić rzeczom delikatnym oraz dodatkowo należy zapełnić wolne przestrzenie w opakowaniu, żeby się one nie przemieszczały. Folię mocujemy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Nie licząc ochronienia elementu folią, znaczące będzie również otoczenie przedmiotu tekturą lub wsadzenie go do kartonowego opakowania.

    Gdy przewozimy wielkie tłukące się przedmioty na przykład lustra, to trzeba osłonić je zarówno przed roztłuczeniem jak i przed porysowaniem. Szklany element owijamy szczelnie folią stretch, zaklejamy taśmą pakową, układamy w pudle i drukowanymi literami podpisujemy „Uwaga szkło!” lub przyklejamy naklejkę ostrzegawczą z tym samym komunikatem.

    Małe szklane przedmioty np. szklanki, butelki należy osłonić niepotrzebnymi gazetami lub papierem. Kolejnym krokiem jaki robimy to umieszczamy je w pudle w ten sposób, aby nie stukały o siebie. W taki sam sposób owijamy kryształy. W przypadku większych łatwo tłukących się przedmiotów, np. lampy czy monitory, dobrą praktyką jest użyć dla dodatkowego ochronienia miękkie materiały, jak np. ubrania oraz gąbki.

    Koszt transportu elementów specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru, formatów, trasy oraz daty przewiezienia przesyłki. Ważne znaczenie może mieć również fakt, jeżeli życzymy sobie użycia specjalnych materiałów zabezpieczających (jeśli prosimy, aby to firma transportowa zabezpieczyła naszą tłukącą się rzecz). Przykładowo, na Clicktrans.pl przewóz szklanych drzwi na trasie Poznań – Dąbrowa Chełmińska kosztował zaledwie 140 zł. Za przewóz lustra z Gliwic do Warty zapłacono 250 złotych.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bonnybridge

Od 5 lis 2016 do 8 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jeżów Sudecki, 58-521, Długa

Termin elastyczny