(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Telewizor duży (większa niż 40 ") (Nr 7570569)

Telewizor duży (większa niż 40 ")
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Telewizor duży (większa niż 40 ")
90 x 20 x 60 cm *
10 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
10 kg
Dystans
997 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zabrze

Od 16 mar 2021 do 11 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Moers

Od 11 kwi 2021 do 18 kwi 2021


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to na przykład telewizory i adaptery, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze sprzęty elektroniczne, które często stosuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

Obciążalność pudełka należy dobrać do gabarytów i wagi urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne pudełko urządzenia, które zamierzamy przetransportować. W momencie, kiedy już pozbyliśmy się oryginalnego pudełka, postarajmy się, żeby zmniejszyć pustą przestrzeń oraz uchronić się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną lukę można zapełnić papierem, folią stretch lub styropianem. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto zawinąć go folią stretch, aby uniknąć uszkodzeń. W przypadku mniejszych części, urządzenia zabezpiecza się stosując styropian. W przypadku sprzętów RTV o dużych gabarytach, powinno się pamiętać, aby oddzielić albo wyciągnąć mniejsze elementy, przykładowo antenę czy przewody. Wielkie sprzęty rozstawia się na paletach, a następnie owija folią stretch tak, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu RTV

Koszt przewozu sprzętu RTV zależy głównie od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – rozpiętości, wysokości i wagi urządzenia. Ważną kwestią jest również fakt, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt wymaga odpowiedniego pudła oraz osłony ze strony firmy transportowej, wówczas odbije się to także na ostateczny koszt przewozu.