(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Konsola do gier x 1 (Nr 8127199)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Telewizor duży (większa niż 40 ")
Wpisane wymiary
106 x 15 x 66 cm
Wpisana waga
10 kg
1
Konsola do gier
Wpisane wymiary
50 x 50 x 20 cm
Wpisana waga
7 kg
1
Łączna waga:
17 kg
Dystans
1809 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Od 28 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, West Yorkshire, Wakefield

Od 1 lis 2021 do 3 lis 2021


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to przykładowo telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie urządzenia elektroniczne, które często stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość pudełka powinno się dopasować do wielkości i ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które chcemy przewieźć. W sytuacji, kiedy już nie posiadamy oryginalnego opakowania, postarajmy się, aby zminimalizować wolną lukę i ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń powinno się powypełniać papierem, folią bąbelkową albo styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV należy owinąć go folią bąbelkową, aby uniknąć zarysowania. W przypadku mniejszych elementów, urządzenia osłania się używając panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń elektronicznych o niemałych gabarytach, powinno się pamiętać, aby rozdzielić lub wyciągnąć drobniejsze elementy, przykładowo ładowarkę lub kable. Pokaźne sprzęty rozstawia się na paletach, a potem okręca folią stretch tak, aby nie poruszały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Cena transportu urządzenia elektronicznego

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego uwarunkowany jest głównie od trasy paczki oraz jej rozmiarów – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest także fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Kiedy sprzęt potrzebuje odpowiedniego opakowania i ochrony ze strony firmy transportowej, wówczas wpłynie to również na końcowy koszt przewozu.