(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-02 17:49

Telewizor. I kino domowe (Nr 2654452)

Telewizor. I kino domowe

Długość [m]:

1150

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

750

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1889.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Od 11 maj 2018 do 18 maj 2018

Adres i termin dostawy

Czerkasy, 18000, Ukraina

Termin elastyczny