(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Telewizor LED 40" z Anglii do Polski (Nr 230159)

Telewizor LED 40" z Anglii do Polski

Długość [m]:

1.17

Szerokość [m]:

0.13

Wysokość [m]:

0.66

Waga w kg (łączna):

10

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Telewizor nowy

Opakowanie ładunku:

Oryginalne opakowanie

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 1520.90 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hertfordshire, Letchworth Garden City, SG6 4BZ, Chagny Close, 65

Od 8 wrz 2014 do 12 wrz 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Twardogóra, 56-416, Lipowa, 11/4

Od 12 wrz 2014 do 17 wrz 2014


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz wymaga szczególnej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają defektom oraz bywają kruche i łamliwe. Należą do nich m.in. dekoracje, rzeczy tłukące się, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z delikatnych materiałów. Pośród nieustannie przewożonych przedmiotów natrafimy na pianina, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia należytego ochronienia transportu jest istotna. Dobrą praktyką jest użyć tworzywa zabezpieczające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz tekturę najlepiej użyć do zabezpieczenia mniejszych przedmiotów – można je kupić w sklepie budowlanym oraz w serwisach w sieci. Natomiast folia stretch stosowana jest do osłonięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia pakunku można użyć także pledy, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

Cena transportu paczki o wielkiej ostrożności

    koszt przewozu pakunku, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności zależy od ciężaru oraz formatów, a także od trasy między miejscem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na ostateczną cenę może rzutować również konieczność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Przykładowo, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował prawie 250 PLN. Tymczasem za transport zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii zostało zapłacone 200 zł. Za przewóz rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa kosztował 300 zł.