(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-12-28 22:57

Telewizora Samsung 55 Curved

(Nr 2246310)
Telewizora Samsung 55 Curved

Długość [m]:

1.35

Szerokość [m]:

0.21

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

40

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory oraz adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz pozostałe urządzenia elektroniczne, które często wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Wytrzymałość kartonu powinno się dostosować do wielkości i wagi sprzętu. Najlepiej wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przewieźć. W przypadku, gdy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zredukować pustą lukę oraz ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Wolną przestrzeń powinno się napakować papierem, folią stretch lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto owinąć go folią stretch, żeby uniknąć zniszczenia. W przypadku małych elementów, sprzęt chroni się stosując panele styropianowe. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich gabarytach, trzeba pamiętać, aby rozdzielić albo wyciągnąć drobniejsze elementy, przykładowo ładowarkę lub kable. Wielkie urządzenia umieszczane są na paletach, a potem owija folią bąbelkową tak, żeby nie poruszały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest również to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Gdy urządzenie potrzebuje stosownego kartonu oraz osłony ze strony firmy transportowej, wówczas odciśnie się to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Gorczycowa, Gdynia, 81-589, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kurpiowska, Gdynia, 81-506, Polska

Termin elastyczny