(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Tesla Unfallfahrzeug, komplett ausgebrannt muss umgeladen werden aus Container, nicht fahrbereit. (Nr 5228330)

Marka i model:

Tesla Model S

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 242.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Ticino, Camorino

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Tettnang

Termin elastyczny


Transport pojazdów zabytkowych

            Jeśli zlecasz transport wozu historycznego i chcesz posiadać przeświadczenie, że pojawi się na miejsce odbioru w perfekcyjnym stanie - skorzystaj z aukcji przewozowych. Na portalu Clicktrans.pl mamy mnóstwo zweryfikowanych przewoźników, którzy oferują swoje usługi.

            By wskazać najlepszą dla ciebie ofertę, kliknij „Zleć transport” oraz wybierz wariant „Inne pojazdy”, a potem podkategorię „Pojazdy zabytkowe”. Uzupełnij ofertę jak najszczegółowiej się da, w pierwszej kolejności w polach dotyczących rozmiarów oraz wagi auta. Dzięki tym danym firma transportowa jest w stanie określić, czy posiada właściwy pojazd, aby być w stanie taki transport zabrać. Gdy posiadasz wyszukane wymagania tyczące się formy transportu – na przykład nie życzysz sobie, ażeby twój samochód był odkryty w trakcie transportu na lawecie, ulegając działaniu czynnikom atmosferycznym, w opisie przesyłki dodaj, że interesują cię wyłącznie przewoźnicy, którzy posiadają zamkniętą przestrzeń ładunkową o właściwych gabarytach. Wielce ważna dla przewoźnika bywa wiadomość o stanie wozu. Czy jest działający czy też nie. Zmienia to perspektywy załadunku, ponieważ nie na chodzie auta powinno się załadowywać specjalistycznymi wciągarkami, a nie wszystkie firmy transportowe takowymi dysponują.

            Przewóz zabytkowego samochodu jest wymagający, ale można namierzyć interesujące propozycje transportu. Na przykład karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na odcinku liczącym ponad 2100 kilometrów sprowadzono tylko za 2500 złotych.