(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

tester - urządzenie elektroniczne x 2 (Nr 8085173)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
tester - urządzenie elektroniczne
Wpisane wymiary
60 x 30 x 40 cm
Wpisana waga
15 kg
2
Łączna waga:
30 kg
Dystans
192 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Potsdam

Od 10 paź 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Tanowo

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to na przykład telewizory i kina domowe, odtwarzacze DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które często używa się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

Wytrzymałość kartonu trzeba dostosować do gabarytów i ciężaru urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, kiedy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, postarajmy się, żeby zmniejszyć pustą lukę oraz ustrzec się przed przemieszczaniem urządzenia w pudełku nieoryginalnym. Przestrzeń powinno się wypełnić gazetami, folią bąbelkową lub styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można zawinąć go folią stretch, aby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia osłania się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o niemałych gabarytach, należy pamiętać, aby rozdzielić albo wyjąć małe fragmenty, jak np. ładowarkę lub przewody. Duże urządzenia ustawia się na paletach, a w dalszej kolejności okręca folią stretch tak, aby nie przesuwały się lub nie wychodziły na zewnątrz palety.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

Koszt transportu urządzenia elektronicznego zależy zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i ciężaru sprzętu. Istotne znaczenie ma również to, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt potrzebuje odpowiedniego opakowania oraz osłony ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to także na końcowy koszt transportu.