(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-04-30 12:21

Tir 24 tony ładunku na paletach do Austrii

(Nr 1760562)
Tir 24 tony ładunku na paletach do Austrii

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka decydujących problemów.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy otwarta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po zdefiniowaniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Wałbrzych, Polska

5 maj 2017

Adres i termin dostawy

Breitenaich, Austria

Termin elastyczny