(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-04-30 12:21

Tir 24 tony ładunku na paletach do Austrii

(Nr 1760562)
Tir 24 tony ładunku na paletach do Austrii

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zazwyczaj przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka zasadniczych tematów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, należałoby ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Wałbrzych, Polska

5 maj 2017

Adres i termin dostawy

Breitenaich, Austria

Termin elastyczny