(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-05-09 10:45

Toaletka

(Nr 1779297)

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

125

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 110.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 68207
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-05-2017, 10:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-10 do 2017-05-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-10, 10:52

Opis oferty:

Załadunek w środę pod wieczór lub czwartek rano. Dostawa w czwartek około południa. Kierowca jest sam, potrzebna pomoc.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości: (1)

Justyna A. (Zleceniodawca)
09-05-2017, 11:25
Witam, czy cena zawiera FV?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Stoczek Łukowski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny