(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 13:29

Toaletka (szafka z lustrem)

(Nr 1919721)
Toaletka (szafka z lustrem)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 479.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bad Steben, Niemcy

Termin elastyczny