(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 09:07

Todoterreno Isuzu Trooper de 1991.

(Nr 2998824)
Todoterreno Isuzu Trooper de 1991.

Marka i model:

Isuzu Trooper

Waga w kg (łączna):

1770.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1950.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Santa Cruz De Tenerife, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny