(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-29 08:13

Torba podrozna, walizka narzedziowa (ok.25 kg, 60cm x 40cm x 50cm)

(Nr 2329924)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 693.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Schiedam, Holandia

1 lut 2018