(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-27 17:58

toyota

(Nr 1990028)
toyota

Marka i model:

toyota hilux

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 40662
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 20:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-08-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Asse, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, 78-113, Polska

Termin elastyczny