(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-27 17:58

toyota

(Nr 1990028)
toyota

Marka i model:

toyota hilux

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1383.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 20:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, faktyczna waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Zellik, Asse, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów Mościce, Chemiczna, Tarnów, Polska

Termin elastyczny