(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 15:08

TOYOTA 1370KG DO ZABRANIA Z RZYMU

(Nr 1477762)

Marka i model:

TOYOTA

Waga w kg:

1370.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1825.20 km

Informacje dodatkowe:

AUTO W TRAKCIE ZAKUPU. transakcja dojdzie do skutku jak będę miał zapewniony transport do warszawy

Oferty od Przewoźników (0)

2550 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 21:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-15 do 2016-12-18

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się często, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Włochy, Rzym

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Zielonka, 05-220

Termin elastyczny