(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-27 17:50

Toyota Auris

(Nr 1990019)
Toyota Auris

Marka i model:

Toyota Auris

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1894.00 km

Informacje dodatkowe:

Si fuese necesario el coche se puede llevar hasta Valencia o Madrid para su recogida. El destino es Roma. Italia.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 18:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Albacete, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Roma Capitale, Włochy

Termin elastyczny