(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 00:24

Toyota Starket

(Nr 2168565)
Toyota Starket

Marka i model:

1983 Toyota Starlet

Waga w kg (łączna):

900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Dunedin, 9016, Nowa Zelandia

30 lis 2017

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny