(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-27 10:01

Toyota Yaris

(Nr 1924699)
Toyota Yaris

Marka i model:

Toyota Yaris

Waga w kg:

900.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 928.00 km

Informacje dodatkowe:

Luźne terminy, auto pali jeździ. Czekam na oferty

Oferty od Przewoźników (0)

1201 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-01 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-31, 13:11

Opis oferty:

OCP na transport aut a nie rzeczy. LICENCJA Proszę dobrze sprawdzać. Niektórzy piszą że transport ubezpieczony ale jak. To powinno być zweryfikowane przez clicktrans, tak jak w naszym przypadku na karcie o nas jest to zaznaczone. Można sprawdzić nasze referencje. Dlatego jeszcze raz proszę sprawdzać ubezpieczenie przewoźnika ale nie na transport rzeczy tylko na transport aut. My takie OCP posiadamy. Pozdrawiam i zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1201 zł

Wiadomości:

1300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-02 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Gronau (Westfalen), Gronau, Niemcy

Od 27 lip 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Tuchola, Polska

Od 27 lip 2017 do 6 sie 2017