(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-29 14:02

Trabant

(Nr 2121759)
Trabant

Marka i model:

Trabant

Waga w kg:

700.00

Dystans: 2338.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 12:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-01, 12:36

Opis oferty:

Witam, oferuję Państwu transport samochodu na lawecie, bezpośrednio do odbiorcy, bez przeładunku. Udostępniamy podgląd postępów transportu w czasie rzeczywistym. Gwarantujemy szybki i pewny transport. Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

78-200 Białogard, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elgin, Wielka Brytania

Termin elastyczny