(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-02-27 12:27

trailer tent

(Nr 2420716)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

220.00

Dystans: 1183.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-03-2018, 10:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-04-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. Do transportowania tego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i komunikat, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji trzeba mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, istotne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie zniszczyły niczego w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy użyć opcji niedrogiego transportu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Dax, 40100, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny