Marka i model:
Traktor Fiat 100-90Długość [m]:
4.30Szerokość [m]:
2.3Wysokość [m]:
2.85Waga w kg (łączna):
4400.00Dystans: km
Przewóz pojazdów uprawnych zazwyczaj bywa transportem o wielkich rozmiarach. Do urządzeń rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Pokaźne urządzenia uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą samodzielnie jeździć po drogach, jako że ich rozmiar przerasta dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w UE. Przeszkodę powodować może również nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przekracza standardy możliwe dla większej części szos.
Jak przewozi się pojazdy uprawne?
Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły używa się przyczepy typu jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni dysponować prawidłowo przystosowanymi lawetami, jakie są w stanie przetransportować urządzenia uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także powinien posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza możliwe zasady wielkością lub wagą, potrzebne będzie dostanie odpowiedniego zezwolenia, a także potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.
Cena przewozu maszyn uprawnych
Cena transportu maszyny uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być także czas transportu.
Adres i termin nadania
Sielstetten, 85413, Niemcy30 kwi 2018
Adres i termin dostawy
Affeltrangen, 9556, SzwajcariaTermin elastyczny
Informacje dodatkowe:
Verzollung für die Schweiz ist schon vorbereitet Bei der Firma Beck Spedition in Konstanz.@{ hours }
GODZINY
@{ minutes}
MIN
@{ seconds }
SEK