(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-10-29 20:42

traktorek do trawy

(Nr 2122434)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1692.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy węży do ogrodu. Mówiąc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, posągów. Są to zwykle spore przedmioty oraz są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy zazwyczaj nie jest upakowany w skrzyniach, z tej przyczyny warto go dobrze ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych narzędzi umieszczonych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

W przypadku, kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę rzeczy jaką myślimy przetransportować. Im staranniej przedstawimy naszą paczkę tym firmy przewozowe z większą dokładnością wycenią koszt przewozu. Cena transportu narzędzi ogrodowych głównie zależy od trasy i gabarytów przesyłki. Często po zgłoszeniu zlecenia w serwisie, należy poczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź kilka godzin, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wybrać ofertę najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Braintree, Wielka Brytania

Od 30 paź 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Tczew, 83-110, Polska

Termin elastyczny