(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-04-28 23:45

Traktorek kosiarka

(Nr 2642212)
Traktorek kosiarka

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1660.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, fontann. Są to zazwyczaj wielkie narzędzia oraz są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić ogólnie rzecz biorąc każdym typem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest upakowany w skrzyniach, dlatego należy go właściwie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych przedmiotów znajdujących się w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio duży, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Aby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przetransportować. Czym skrupulatniej opiszemy naszą przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością podadzą cenę przewozu. Cena transportu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od odległości do pokonania oraz gabarytów paczki. Zazwyczaj po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy odczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby uzyskać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko upatrzeć zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Cambridge, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kończyce Małe, Polska

Termin elastyczny