(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek kosiarka (Nr 4869706)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 563.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gilowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Gietrzwałd

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy tylko grabi czy węży do ogrodu. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport ław, posągów. Są to przede wszystkim wielkie elementy i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić praktycznie każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodniczy przeważnie nie jest zapakowany w pudłach, dlatego warto go stosownie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził pozostałych elementów transportowanych w samochodzie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie go przetransportować, wówczas można udać się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki firm transportowych. Gdy planujemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę przedmiotów którą planujemy przewieźć. Im wnikliwiej opiszemy taką paczkę tym przewoźnicy z większą dokładnością podadzą cenę przewozu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych przeważnie zależy od trasy i gabarytów paczki. Na ogół po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź jeden dzień, żeby uzbierać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wybrać ofertę najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.