(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

traktorek kosiarka (Nr 7705148)

traktorek kosiarka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
traktorek kosiarka
Wpisane wymiary
200 x 120 x 100 cm
Wpisana waga
260 kg
1
Łączna waga:
260 kg
Dystans
362 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żarki

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie łopat czy grilli ogrodowych. Myśląc o przewożeniu sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, rzeźb. Są to zazwyczaj duże urządzenia jak i są dosyć ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić w zasadzie każdym typem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest zamknięty w paczkach, z tej przyczyny należy go właściwie zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych elementów umieszczonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Jeśli nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle duży, że nie damy radę sami go przewieźć, wówczas można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym wyjściem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą chcemy przetransportować. Czym staranniej przedstawimy taką paczkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą cenę przewozu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego przeważnie zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów paczki. Zazwyczaj po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy poczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź dzień, żeby zgromadzić jak najwięcej wycen od przewoźników. Wówczas zostaje tylko wyselekcjonować ofertę najciekawszego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.