(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorek kosiarka john (Nr 8026373)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Traktorek kosiarka john
Wpisane wymiary
150 x 100 x 120 cm
Wpisana waga
180 kg
1
Łączna waga:
180 kg
Dystans
257 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Sanok

Od 13 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Chełm

Od 14 wrz 2021 do 17 wrz 2021


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje tylko grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport stołów, posągów. Są to przede wszystkim wielkie rzeczy jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować na dobrą sprawę każdym typem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zapakowany w pudłach, z tego powodu trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów umieszczonych w pojeździe, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie sami go przetransportować, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące przewoźników. W przypadku, gdy chcemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów którą planujemy przetransportować. Im wnikliwiej opiszemy taką przesyłkę tym firmy transportowe precyzyjniej podadzą cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego przede wszystkim zależy od trasy oraz rozmiarów paczki. Zwykle po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wybrać ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.