(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-06-28 18:04

traktorek kosiarka ,SZUKAM STAŁEJ WSPÓŁPRACY

(Nr 1877939)

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

120

Waga w kg:

170.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 2043.00 km

Informacje dodatkowe:

do przewozu traktorek kosiarka w poprzek busa sie miesci do zapłaty Anglikowi 76 Funtów , czekam na realne propozycje ,

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, posągów. Są to głównie wielkie narzędzia i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w praktyce każdym rodzajem auta. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy najczęściej nie jest zamknięty w paczkach, z tego powodu należy go stosownie ochronić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych sprzętów przewożonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie możemy osobiście go przewieźć, wówczas dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. Aby zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką planujemy przetransportować. Im staranniej przedstawimy taką przesyłkę tym firmy przewozowe precyzyjniej wycenią cenę transportu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Często po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, żeby zebrać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas zostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego przewozu sprzętu do ogrodu według nas.

Adres i termin nadania

Shipley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bystrzyca, 23-213, Polska

Termin elastyczny