(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2017-12-28 18:11

Traktorek ogrodniczy

(Nr 2245848)
Traktorek ogrodniczy

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 618.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie łopat czy grilli ogrodowych. Mówiąc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli transport kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to głównie wielkie narzędzia oraz są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w zasadzie każdym typem pojazdu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zapakowany w pudłach, więc opłaca się go należycie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie ruszał się i nie zarysował oraz nie uszkodził innych sprzętów umieszczonych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie możemy samodzielnie go przetransportować, wówczas można zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa setki przewoźników. Gdy planujemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą chcemy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią koszt przewozu. Cena przewozu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania i rozmiarów przesyłki. Najczęściej po wystawieniu przesyłki w serwisie, wystarczy poczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrą praktyką jest poczekać chodź dzień, aby uzyskać pełną bazę wycen od przewoźników. Wtedy zostaje tylko wybrać ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Przytkowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartuzy, 83-300, Polska

Termin elastyczny