(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Traktorki (Nr 2610776)

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

450

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1557.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Bourgogne-Franche-Comté, Les Rousses

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Termin elastyczny


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz narzędzi ogrodowych nie obejmuje wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też transport ław, fontann. Są to najczęściej spore przedmioty oraz są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować w gruncie rzeczy każdym rodzajem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy z reguły nie jest zamknięty w paczkach, z tej przyczyny należy go stosownie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych sprzętów transportowanych w aucie, czy też nie uszkodził samego samochodu transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wtedy warto skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące przewoźników. Żeby zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: trasę, gabaryty sprzętu, wagę, jak również liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Czym bardziej wyczerpująco opiszemy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią cenę przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego w głównej mierze zależy od odległości do pokonania oraz wielkości paczki. Zwykle po wystawieniu zlecenia w portalu, należy poczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby uzyskać wszystkie wyceny od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najbardziej interesującego przewozu sprzętu ogrodowego dla nas.