(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Trampoliny - 17 sztuk (Nr 4806340)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

9

Liczba sztuk:

17

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 274.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 24 sie 2019 do 25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Konin

Od 26 sie 2019 do 27 sie 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które najczęściej można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się także między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przetransportować go samemu.

Sprzęt sportowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, należy zastosować do ochrony takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozkręcić oraz osłonić wszystkie elementy oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz opakowania – postarajmy się zatem o to, żeby puste przestrzenie w paczce zapełnić gazetami lub folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego ma wpływ trasa między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.