(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2011-11-13 19:33

TRANSPOR 4 KRZESEL WARSZAWA - ŁÓDZ

(Nr 133481)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Ilość sztuk:

4

Dystans: 137.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2011, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

2011-11-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2011-11-13, 19:33

Opis oferty:

Witam .Jezeli Panstwu odpowiada poniedzialek w godz.po14 odbior towaru i dostrczenie na wieczor do Łodzi to prosze o potwierdzenie.zpowazaniem

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-11-2011, 11:25

Załadunek możliwy w terminach:

2011-11-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną szmatką. Później wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 14 lis 2011 do 15 lis 2011

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 14 lis 2011 do 15 lis 2011