(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2016-11-27 13:26

Transport

(Nr 1458302)
Transport

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

15.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1067.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 00:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to żelazne pojemniki używane w transporcie niedużych paczek (drobnicy), które przeważnie podzielone są na drobne pakunki lub zazwyczaj są zapakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica bywa również umieszczana na paletach. Metalowe pojemniki służą do transportu zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które potrzebują ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest wytrzymała, co umożliwia częste użytkowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny ekwipunek, który ułatwia przyczepianie i przenoszenie kontenera z jednego samochodu na drugi. Kontenery zwykle przewozi się samochodami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Najczęściej wybieranym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, nierzadko nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty w środku pojemników metalowych 1C są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować około 10 europalet. Kontenery te z reguły stosuje się w transporcie surowców zapakowanych.

    Dostępne bywają również kontenery 1C i 1A typu „open top” – tych kontenerów wymiary są podobne do kontenerów 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów stosuje się do transportu surowców pakowanych z góry i surowców sypkich.

    Typ kontenera „flat rack” używany jest w przewozie ładunków olbrzymich i ciężkich pakunków. Ten rodzaj pojemnika w wariancie „collapsible” posiada dodatkowo składane ściany.

    Pozostałymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, izotermiczne, termiczne. Kontenery „high cube” wykorzystuje się w transporcie pakunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają rozchylane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe typu „rolling floor” mają podłogę toczną. Wyróżniamy także pojemniki cysterny, kontenery z wentylacją, kontenery z obudową.

Cena przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od gabarytów oraz typu przewożonego towaru, trasy oraz szczególnych elementów, które przewoźnik musi zrealizować podczas transportu.

Adres i termin nadania

Dania, Ejstrupholm

27 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Płock

28 lis 2016